wpis do rejestru organizatorów turystyki
    i pośredników turystycznych poz. nr 238
698 524 585, 692 745 722
kontakt kontakt
Po okolicach Łodzi
zamów wycieczkę
698 524 585
692 745 722
ZADZWOŃ, ODPOWIEMY NA PYTANIA
DOTYCZĄCE NASZYCH WYCIECZEK
 
9. TAJEMNICE RZEKI PILICY

Tomaszów Maz. – Skansen Rzeki Pilicy, ekspozycja militariów, historia młynarstwa, unikatowy ciągnik artyleryjski „Lufcik”, Niebieskie Źródła – wywierzyska krasowe, rezerwat przyrody, Kopalnia Biała Góra, wyrobisko największych złóż piasków kwarcowych w Europie!, Smardzewice – tama, panorama Zalewu Sulejowskiego,

Tomaszów Maz. – Skansen Rzeki Pilicy, ekspozycja militariów, historia młynarstwa, unikatowy ciągnik artyleryjski „Lufcik”, Niebieskie Źródła – wywierzyska krasowe, rezerwat przyrody, Kopalnia Biała Góra, wyrobisko największych złóż piasków kwarcowych w Europie!, Smardzewice – tama, panorama Zalewu Sulejowskiego,
 
 
Konewka – kompleks schronów z czasów II wojny światowej „Anlage Mitte” – Spała – kaplica Prezydentów RP p.w. MB Królowej Korony Polskiej, spacer po malowniczej miejscowości, Inowłódz – romański kościółek p.w. św. Idziego, ruiny zamku z XIV w., Anielin – szaniec Hubala, Studzianna – Poświętne – barokowa bazylika lub groty w Nagórzycach.
 
wstępy:
10-15 zł
cena:
60 zł
Możliwość przejażdżki zabytkowym pojazdem wojskowym, cena ok 5 zł/os.
zobacz
10. ZABAWY Z BABĄ JAGĄ

Życie codzienne wsi: wielkie pranie w balii, wyżymanie, maglowanie; wypiek chleba, paluchów, masła; wyrób mioteł, konkurs miss mister baba jaga, wyrób kwiatów z bibuły, pająków; warsztaty z garncarzem (za dopłatą), poczęstunek (w cenie wycieczki) herbata, mięta, kompot, chleb, rogaliki, powidła, dżemy własnej roboty...

Życie codzienne wsi: wielkie pranie w balii, wyżymanie, maglowanie; wypiek chleba, paluchów, masła; wyrób mioteł, konkurs miss mister baba jaga, wyrób kwiatów z bibuły, pająków; warsztaty z garncarzem (za dopłatą), poczęstunek (w cenie wycieczki) herbata, mięta, kompot, chleb, rogaliki, powidła, dżemy własnej roboty.

Warsztaty przedświąteczne:
Boże Narodzenie: malowanie bombek, wykonywanie stroików, aniołków, zabawek świątecznych. Zimą istnieje możliwość organizacji kuligu.
Wielkanoc: zdobienie jajek, wykonywanie palemek wielkanocnych.
wstępy:
10-25 zł
cena:
55 zł
zobacz
11. WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK, PIZZA, FIGLORAJ

Zapoznanie z technologią rękodzielniczej produkcji bogato dekorowanych, szklanych ozdób choinkowych, dzieci własnoręcznie przygotowują ozdoby w ramach warsztatów, swoje prace zabierają do domu. Możliwość wyrobu ozdób bożonarodzeniowych oraz wielkanocnych.
 

Zapoznanie z technologią rękodzielniczej produkcji bogato dekorowanych, szklanych ozdób choinkowych, dzieci własnoręcznie przygotowują ozdoby w ramach warsztatów, swoje prace zabierają do domu. Możliwość wyrobu ozdób bożonarodzeniowych oraz wielkanocnych.
 
wstępy:
ok. 17 zł
cena:
55 zł
Możliwość wzbogacenia programu o 2-godzinny pobyt w Figloraju oraz posiłek w formie pizzy.
zobacz
12. WYPRAWA DO KRAINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Na „Bajkowej ścieżce” poznajemy elementy scenografii Krainy Świętego Mikołaja. Spotkać można tutaj postacie znane z książek, filmów i bajek , oraz obejrzeć aranżacje miejsc związane z bajkowymi postaciami. W czasie spaceru, odwiedzić można dom Świętego Mikołaja, oraz dom Dziadka Mroza. Plac zabaw – szereg urządzeń umilających pobyt dzieciom, takich jak zjeżdżalnie, baseny z kulkami. Plac zabaw umieszczony jest w ogrzewanej hali, Poczta Świętego Mikołaja, Wizyta w Sali Tronowej Świętego Mikołaja.


Na „Bajkowej ścieżce” poznajemy elementy scenografii Krainy Świętego Mikołaja. Spotkać można tutaj postacie znane z książek, filmów i bajek , oraz obejrzeć aranżacje miejsc związane z bajkowymi postaciami. W czasie spaceru, odwiedzić można dom Świętego Mikołaja, oraz dom Dziadka Mroza. Plac zabaw – szereg urządzeń umilających pobyt dzieciom, takich jak zjeżdżalnie, baseny z kulkami. Plac zabaw umieszczony jest w ogrzewanej hali, Poczta Świętego Mikołaja, Wizyta w Sali Tronowej Świętego Mikołaja.
 

cena:
65 zł
zobacz
13. MIKROKOSMOS PARK... CZYLI BLISKIE SPOTKANIE Z BIEDRONKĄ

Mikrokosmos Park Edukacyjno-Rozrywkowy jest miejscem na którym można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów, wykonane z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. W Parku stworzono ścieżki dydaktyczne, przy których spotkamy owady z wypisanymi najciekawszymi informacjami na temat każdego z nich...

Mikrokosmos Park Edukacyjno-Rozrywkowy jest miejscem na którym można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów, wykonane z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. W Parku stworzono ścieżki dydaktyczne, przy których spotkamy owady z wypisanymi najciekawszymi informacjami na temat każdego z nich. 
 
W ofercie znajdują się m.in.: trampolina, zjeżdżalnia, piłki, domek na drzewie, basen z piłeczkami, niezwykły plac zabaw dla najmłodszych.
cena:
60 zł
zobacz
14. WOJSKO BEZ TAJEMNIC... CZYLI CHWIL KILKA NA POLIGONIE W ŁASKU
 
Wizyta w elitarnej 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku, jednostka zajmuje znaczące miejsce w systemie obronnym nie tylko Polski, ale też NATO. Fakt ten jest uwarunkowany wysokim profesjonalizmem żołnierzy i pracowników wojska. Szkolenie z zakresu pilotażu, obsługi naziemnej oraz uzbrojenia najbardziej popularnego na świecie samolotu wielozadaniowego F-16.

Wizyta w elitarnej 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku, jednostka zajmuje znaczące miejsce w systemie obronnym nie tylko Polski, ale też NATO. Fakt ten jest uwarunkowany wysokim profesjonalizmem żołnierzy i pracowników wojska. Szkolenie z zakresu pilotażu, obsługi naziemnej oraz uzbrojenia najbardziej popularnego na świecie samolotu wielozadaniowego F-16.

cena:
50 zł
zobacz
15. WYPRAWA PO NAJSŁYNNIEJSZE CUKIERKI... CZYLI KRÓWKI Z MILANÓWKA

Wizyta w Fabryce Krówek w Milanówku – poznanie procesu produkcji mlecznych cukierków „krówek” testowanie smaków słodyczy bezpośrednio po ich wyprodukowaniu, projektowanie przez dzieci opakowań cukierków, warsztaty plastyczne „Moja Krówka”...

Wizyta w Fabryce Krówek w Milanówku – poznanie procesu produkcji mlecznych cukierków „krówek” testowanie smaków słodyczy bezpośrednio po ich wyprodukowaniu, projektowanie przez dzieci opakowań cukierków, warsztaty plastyczne „Moja Krówka”.
 
Dla uczestników paczuszki słodyczy! Możliwość odwiedzenia Muzeum Motoryzacji w Otrębusach (samochody legendy, motocykle, autobusy).
 
cena:
85 zł
zobacz
16. SKARBY Z MALOWANEJ SKRZYNI

Łowicz – Stary Rynek, Muzeum w Łowiczu – warsztaty edukacyjne: „Z malowanej skrzyni” - na podstawie kolekcji tkanin i strojów uczniowie poznają historię ubioru łowickiego oraz technikę jego wytwarzania. Sromów – Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich...

Łowicz – Stary Rynek, Muzeum w Łowiczu – warsztaty edukacyjne: „Z malowanej skrzyni” - na podstawie kolekcji tkanin i strojów uczniowie poznają historię ubioru łowickiego oraz technikę jego wytwarzania. Sromów – Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich, 400 ruchomych rzeźb poruszanych specjalnym mechanizmem ukazujących sceny z życia codziennego wsi łowickiej; Maurzyce – Skansen wsi łowickiej z charakterystyczną zabudową oraz bogate wyposażeniem chaty chłopskiej.
 
 
Ponadto można usiąść za kierownicą traktora czy samochodu strażackiego, wejść do stodoły na siano, do młyna, wiatraka, karczmy, szkoły lub Bolimów – warsztaty garncarskie.
 
wstępy:
15 zł
cena:
60 zł
zobacz
17. SAWANNA NAD NEREM... CZYLI ZOO SAFARI BORYSEW

Safari Borysew niedaleko Poddębic, to olbrzymi obszar, który zasiedla ponad 300 zwierząt, dzikie zwierzęta biegające na otwartej przestrzeni, pokazy karmienia zwierząt, kraina koni, mini zoo, figlarnia, plac zabaw, grill bar.

Safari Borysew niedaleko Poddębic, to olbrzymi obszar, który zasiedla ponad 300 zwierząt, dzikie zwierzęta biegające na otwartej przestrzeni, pokazy karmienia zwierząt, kraina koni, mini zoo, figlarnia, plac zabaw, grill bar.

wstępy:
20-35 zł
cena:
55 zł
zobacz
18. ABECADŁO O CHLEBIE W ZAGRODZIE MŁYNARSKIEJ CZYLI WYCIECZKA
DO UNIEJOWA.
wiatrak, zagroda, chata, Uniejów
Omówienie właściwości i sposobu działania pieca chlebowego. Zwiedzanie piekarni w Zagrodzie Młynarskiej, omówienie i prezentacja rodzajów chleba. Możliwość własnoręcznego formowania podpłomyków z wody, mąki, soli. Na koniec każdy otrzymuje swój podpłomyk upieczony w piecu chlebowym. 

Omówienie właściwości i sposobu działania pieca chlebowego. Zwiedzanie piekarni w Zagrodzie Młynarskiej, omówienie i prezentacja rodzajów chleba. Możliwość własnoręcznego formowania podpłomyków z wody, mąki, soli. Na koniec każdy otrzymuje swój podpłomyk upieczony w piecu chlebowym. W okresie świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia formowanie kształtów i wypiek pierników w piecu chlebowym przez uczestników. Zajęcia połączone z przedstawieniem i omówieniem tradycji związanych ze śniadaniem wielkanocnym i wigilią bożonarodzeniową. 

wstępy:
15 zł
cena:
55 zł
Możliwość 2-godzinnego pobytu na basenach termalnych, zamek, warsztaty w Akademii Rycerskiej na Kasztelu oraz wizyta w ZOO Borysew.
zobacz
19. CIUCHCIĄ PRZEZ POLA I LASY

Rogów Muzeum Drewna i Lasu to kolekcja ssaków, ptaków, owadów, szyszek, drewna. Arboretum to jeden z najpiękniejszych ogrodów w Polsce. Na jego obszarze znajdują się jedne z najbogatszych i najciekawszych kolekcji drzew i krzewów Europy Środkowo- Wschodniej...

Rogów Muzeum Drewna i Lasu to kolekcja ssaków, ptaków, owadów, szyszek, drewna. Arboretum to jeden z najpiękniejszych ogrodów w Polsce. Na jego obszarze znajdują się jedne z najbogatszych i najciekawszych kolekcji drzew i krzewów Europy Środkowo- Wschodniej. Całości dopełniają leśne powierzchnie doświadczalne z obcymi gatunkami drzew leśnych i Alpinarium. Rogów – muzeum kolei wąskotorowej, przejazd zabytkową
koleją na trasie Rogów PKP – Jeżów – Rogów PKP; malownicza podróż pofalowaną Doliną Rawki, ognisko z kiełbaskami.
 
wstępy:
15-35 zł
cena:
55 zł
Możliwość organizacji lekcji przyrodniczej 150-220 zł od grupy do 30 uczestników. Przejazd kolejką wąskotorową, poczęstunek w formie ogniska z kiełbaskami w cenie wycieczki.
zobacz
20. Z WIZYTĄ U INDIAN

Spotkanie z Indianami w wiosce indiańskiej niedaleko Łodzi, opowieści przybliżające kulturę i tradycje Indian Ameryki Północnej, możliwość organizacji występu artystycznego (pokaz tradycyjnych tańców i pieśni indiańskich z regionu Wielkich Równin Ameryki Północnej), organizacja zabaw dla dzieci np: rzuty rzutkami do celu, strzelanie z łuku, indiański połów ryb, wyścigi żółwi itp.

Spotkanie z Indianami w wiosce indiańskiej niedaleko Łodzi, opowieści przybliżające kulturę i tradycje Indian Ameryki Północnej, możliwość organizacji występu artystycznego (pokaz tradycyjnych tańców i pieśni indiańskich z regionu Wielkich Równin Ameryki Północnej), organizacja zabaw dla dzieci np: rzuty rzutkami do celu, strzelanie z łuku, indiański połów ryb, wyścigi żółwi itp.

wstępy:
10-20 zł
cena:
55 zł
Możliwość organizacji ogniska z kiełbaskami.
zobacz
21. ŚWIAT DZIKIEGO ZACHODU

Wycieczka do Westernlandu z największą Wioską Indiańską w Europie oraz miasteczkiem Laredo Town. W programie: grupowe zdjęcie na stylizowanym liście gończym, pokonanie Indiańskiego Toru Przygody: Most Irokezów, Równoważnia Szoszonów, Belka Apaczów...

Wycieczka do Westernlandu z największą Wioską Indiańską w Europie oraz miasteczkiem Laredo Town. W programie: grupowe zdjęcie na stylizowanym liście gończym, pokonanie Indiańskiego Toru Przygody: Most Irokezów, Równoważnia Szoszonów, Belka Apaczów, kanion z przeszkodami – dzieci otrzymują indiański tatuaż i indiańskie imię; rzut Tomahawkiem, rzut kapeluszem na rogi bizona, wizyta u starego trapera, płukanie złota, Dojenie dzikiej krowy, przeciąganie liny, „W samo południe” – wypas na Rancho Rodeo – pakiet atrakcji bez ograniczeń (trampolina, byk rodeo, zjeżdżalnia, góra do wspinania), Zakupy indiańskich pamiątek w sklepiku.

wstępy:
25-35 zł
cena:
55 zł
Poczęstunek przy grillu traperskim (kiełbaska, napój, indiańska niespodzianka).
zobacz
22. KOPALNIA SOLI W KŁODAWIE, CZYLI PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI
 
Kłodawa - Program zwiedzania obejmuje prelekcję n/t historii powstania złóż kłodawskich oraz zastosowania soli, zjazd windą na poziom 600 m pod powierzchnią ziemi, przejście chodnikami do podziemnej kaplicy św. Kingi - patronki górników solnych. Oglądanie wyeksploatowanych komór solnych.
 
Kłodawa - Program zwiedzania obejmuje prelekcję n/t historii powstania złóż kłodawskich oraz zastosowania soli, zjazd windą na poziom 600 m pod powierzchnią ziemi, przejście chodnikami do podziemnej kaplicy św. Kingi - patronki górników solnych. Oglądanie wyeksploatowanych komór solnych.
cena:
80 zł
zobacz
23. GIGANTY MOCY... CZYLI KOPALNIA I ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW
 
Jeśli szukasz ciekawych miejsc, w których uczniowie będa twórczo spędzać czas, to właśnie Ekspozycja Giganty Mocy w Bełchatowie przygotowała ofertę własnie dla Was! Interaktywne pomoce i eksponaty geologiczne, paleontologiczne, zjawiska fizyczne oraz osobliwości przyrodniczo-geograficzne to Przestrzeń Oddana Nauce! 

Ponadto w programie Interaktywne Zwiedzanie, które w sposób łatwy i przystępny pokazuje m.in. jak powstaje węgiel brunatny?, jak go się wydobywa i przetwarza na energię elektryczną w bełchatowskich gigantach? By twórczo i praktycznie zrozumieć te procesy, do wyboru sa różnorodne tematycznie Warsztaty Edukacyjne np. Ocean Kapsułą czasu. Tematyka warsztatów jest dostosowana dla małych dzieci oraz starszej młodzieży. Atrakcją jest również Punkt Widokowy na wyrobisko w Żłobnicy.

Rezerwacja grupy przynajmniej z 2 miesięcznym wyprzedzeniem.

 

cena:
65 zł
Możliwość pobytu na Górze Kamieńsk m.in. tor saneczkowy i wyciąg krzesełkowy - 12 zł.
zobacz
24. CHLEB, CUD, MIÓD... GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE
 
Warsztaty edukacyjne na terenie gospodarstwa ekologicznego m. in. pochodzenie podstawowych produktów żywnościowych: mleko, jaja, jak robi się sery, masło, śmietanę. Zajęcia w ogrodzie podczas których dzieci mogą poznać smak oraz właściwości lecznicze ziół i związane z nimi historie...
 
Warsztaty edukacyjne na terenie gospodarstwa ekologicznego m. in. pochodzenie podstawowych produktów żywnościowych: mleko, jaja, jak robi się sery, masło, śmietanę. Zajęcia w ogrodzie podczas których dzieci mogą poznać smak oraz właściwości lecznicze ziół i związane z nimi historie. W trakcie zajęć w Biopiekarni dzieci wyrabiają chleb, dowiadują się wszystkiego o zbożach oraz rodzajach mąki, zobaczą jak miele się ziarno, jak upiec razową bułkę, chlebek lub podpłomyki. Dzieci wykonują świece z wosku pszczelego, mają okazję zaznajomić się z tajnikami życia pszczół. Ponadto warsztaty papieru czerpanego, wycinanek i tańców ludowych.
 
cena:
100 zł
W czasie warsztatów 2 posiłki: śniadanie i obiad z produktów ekologicznych (w cenie wycieczki).
zobacz
25. OD ZIARENKA DO BOCHENKA
 
Zagroda edukacyjna w programie: OD ZIARENKA DO BOCHENKA. Omówienie rodzajów zbóż, opis narzędzi oraz maszyn do uprawy pola, wycieczka na pole – przygotowanie pola do siewu, siew zbóż (zbiór zbóż), rozpoznawanie podstawowych zbóż, młocenie zboża cepem, mielenie zboża, historia chleba...
 
Zagroda edukacyjna w programie: OD ZIARENKA DO BOCHENKA. Omówienie rodzajów zbóż, opis narzędzi oraz maszyn do uprawy pola, wycieczka na pole – przygotowanie pola do siewu, siew zbóż (zbiór zbóż), rozpoznawanie podstawowych zbóż, młocenie zboża cepem, mielenie zboża, historia chleba, PRZYGOTOWANIE I WYPIEK CHLEBA – formowanie ciasta na chleb, wypiek uformowanych chlebków, POCZĘSTUNEK – chleb, dżem (konfitura), smalec, herbata. MLECZNA DROGA – wycieczka na łąkę i DOJENIE KROWY, odciąganie śmietany, opis urządzeń do przetwarzania mleka, ubijanie masła, wytwarzanie twarogu oraz degustacja wytworzonych produktów. KARMIENIE ZWIERZĄT odgłosy wsi łowickiej – głaskanie i karmienie zwierząt w zagrodzie: kozy, owce, kury, gęsi.
wstępy:
20-40 zł
cena:
60 zł
zobacz
26. W WIEJSKIM GOSPODARSTWIE
gospodarstwo wiejskie, Michałówka, mini zoo

Wizyta na zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych z domowym mini zoo. Dzieci poznają i uczą się rozróżniać ziarna zbóż, warsztaty przyrodniczo-leśne; gry i zabawy w plenerze; poznają i uczą się rozróżniać narzędzia rolnicze oraz konkursy, budowanie wioski indiańskiej, malowanie twarzy; sadzenie drzewek, historia regionu z wycieczką po okolicy; wehikuł czasu; poznawanie strojów regionalnych, ognisko z pieczeniem kiełbasek w cenie pobytu.

Wizyta na zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych z domowym mini zoo. Dzieci poznają i uczą się rozróżniać ziarna zbóż, warsztaty przyrodniczo-leśne; gry i zabawy w plenerze; poznają i uczą się rozróżniać narzędzia rolnicze oraz konkursy, budowanie wioski indiańskiej, malowanie twarzy; sadzenie drzewek, historia regionu z wycieczką po okolicy; wehikuł czasu; poznawanie strojów regionalnych, ognisko z pieczeniem kiełbasek w cenie pobytu.  Ponadto do wyboru warsztaty tematyczne np.: Manufaktura papieru czerpanego, Kraina mydełek, garncarstwo, Indiańskie opowieści.

 

cena:
75 zł
Dostępny jest również Program Zimowy, który obejmuje: własnoręczne wykonywanie, malowanie i zdobienie ozdób choinkowych lub masek karnawałowych; wspólne gry i zabawy; wizyta Mikołaja - kulig, zabawy na śniegu, lepienie bałwana; ognisko z pieczeniem kiełbasek, ciepła zupa i napoje.
zobacz
27. PRZYGODA W DINOPARKU
 
Park Jurajsko – Botaniczny w Kołacinku, Na terenie Dinoparku znajduje się ogródek jordanowski, specjalne stanowisko archeologiczne pozwoli dzieciom prowadzić samodzielne wykopaliska! Muzeum Geologiczno – Paleontologiczne przybliży wiele zjawisk i pozwoli zapoznać się z fauną i florą prehistorycznych czasów. Bajkowa Ścieżka. Zabawy, gry – labirynt, malowanki, quizy wiedzy o życiu i wyglądzie dinozaurów

Park Jurajsko – Botaniczny w Kołacinku, Na terenie Dinoparku znajduje się ogródek jordanowski, specjalne stanowisko archeologiczne pozwoli dzieciom prowadzić samodzielne wykopaliska! Muzeum Geologiczno – Paleontologiczne przybliży wiele zjawisk i pozwoli zapoznać się z fauną i florą prehistorycznych czasów. Bajkowa ŚcieżkaZabawy, gry – labirynt, malowanki, quizy wiedzy o życiu i wyglądzie dinozaurów

cena:
65 zł
zobacz
28. DAWNE RZEMIOSŁA I SMAKI - SZLAKIEM STARYCH ZAWODÓW
 
Zagroda edukacyjna. W programie: Bednarstwo – pokaz oraz warsztaty bednarstwa tradycyjnego. Jedyne miejsce w Polsce gdzie na żywo można przyjrzeć się pracy bednarza, zobaczyć galerię naczyń wykonanych przez bednarza i samodzielnie złożyć naczynia z klepek...

Zagroda edukacyjna. W programie: Bednarstwo – pokaz oraz warsztaty bednarstwa tradycyjnego. Jedyne miejsce w Polsce gdzie na żywo można przyjrzeć się pracy bednarza, zobaczyć galerię naczyń wykonanych przez bednarza i samodzielnie złożyć naczynia z klepek. Pokaz wykonania łyżki drewnianej, Pokaz produkcji lodów w urządzeniu wykonanym przez bednarza około 100 lat temu. Uczestnicy będą samodzielnie mogli kręcić lody! Pokaz i warsztaty kiszenia i szatkowania kapusty, Pranie i maglowanie oraz higiena na wsi łowickiej – warsztaty, wiejskie zabawki – w trakcie zajęć dzieci samodzielnie wykonają lalkę z sitowia, którą zabiorą do domu!, zwiedzanie zagrody – ponad 500 eksponatów! Odgłosy wsi łowickiej – głaskanie i karmienie zwierząt w zagrodzie: kozy, owce, kury, gęsi. 

WARSZTATY KULINARNE pod okiem zawodowych kucharzy... w programie: dzieci poznają tajniki sztuki kulinarnej, wcielają się w rolę szefa kuchni, samodzielnie przygotowują pierogi lub ciasteczka oczywiście połączone z degustacją!

 

wstępy:
20-40 zł
cena:
60 zł
zobacz
29. ŻELAZOWA WOLA, NIEBORÓW, ARKADIA
 
Żelazowa Wola – dom urodzenia Fryderyka Chopina i park, Nieborów – pałac Radziwiłłów oraz przepiękny ogród w stylu francuskim, Arkadia – romantyczny park z końca XVIII w. Możliwość zwiedzenia Muzeum Ludowego Rodziny Brzozowskich ruchome r zeźby ukazujące sceny z życia codziennego wsi łowickiej.

Żelazowa Wola – dom urodzenia Fryderyka Chopina i park, Nieborów – pałac Radziwiłłów oraz przepiękny ogród w stylu francuskim, Arkadia – romantyczny park z końca XVIII w. Możliwość zwiedzenia Muzeum Ludowego Rodziny Brzozowskich ruchome r zeźby ukazujące sceny z życia codziennego wsi łowickiej.

 

wstępy:
25 zł
cena:
60 zł
zobacz
30. NA RANCZO DO NIEBOROWA
 
Gospodarstwo agroturystyczne „U Kowala” położone w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu pałacowo-parkowego rodziny Radziwiłłów w Nieborowie, na skraju Puszczy Bolimowskiej...
 
Gospodarstwo agroturystyczne „U Kowala” położone w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu pałacowo-parkowego rodziny Radziwiłłów w Nieborowie, na skraju Puszczy Bolimowskiej
W programie: zwiedzanie stajni, karmienie koni, czyszczenie koni a także: jazdy konne w siodle typu western na koniach dużych i na kucykach, przejażdżki bryczką, wozem traperskim, kiełbaski z grilla lub z ogniska i gorąca herbata! Na terenie gospodarstwa znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw.
 
cena:
75-80 zł
Cena imprezy: ze wstępami i posiłkiem (możliwość zwiedzenia pałacu i parku w Nieborowie i Arkadii).
zobacz
BIURO PODRÓŻY ARMADA
SŁAWOMIR MUSIAŁ
ul. Konarowa 3a, 91-493 Łódź
tel. 698 524 585
tel. 692 745 722
BIURO PODRÓŻY ARMADA JEST
BENEFICJENTEM PROGRAMU:
BIURO PODRÓŻY ARMADA POSIADA
POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ OC:

CENY ZAWARTE NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.ARMADA.NET.PL STANOWIĄ JEDYNIE ZAPROSZENIE DO ZAWARCIA UMOWY I NIE SĄ OFERTĄ W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO